راضيه فراهاني
کشور با مشکلات بسيار زيادي به ويژه مشکلات اقتصادي و معيشتي دست و پنجه نرم مي‌کند، به همين جهت توقعات مبني بر آن است که دولت و مسئولان کشور راه‌حلي براي حل اين موضوع داشته باشند. در خاطر همکان هست که حسن روحاني در شعارهاي انتخاباتي‌اش مطرح مي‌کرد "من مشکلات اقتصادي را حل مي‌کنم، رونق اقتصادي در کشور ايجاد مي‌کنم" و حال که شرايط کشور را مشاهده مي‌کند گويي دست به فرار رو به جلو زده است و مي‌خواهد از اين موضوعات شانه خالي کند. چندي پيش روحاني در يکي از سخنراني‌هاي خود مطرح کرده است که در سياست خارجي، فرهنگ يا فضاي مجازي دولت اختياري ندارد. در اينجا بايد گفت اگر دولت طبق گفته خودش در اين زمينه‌ها اختياري ندارد آيا در حوزه داخلي و اقتصادي اختياري دارد؟ اگر اختيار دارد چه اقدامي براي حل معضلات کشور انجام داده است؟ برخي تحليلگران معتقدند که دولت از اختيارات کافي در تمام حوزه‌ها برخوردار است اما در اين زمينه تنبلي کرده است و به جهت آنکه در دوره آخر خود به سر مي‌برد به فکر مردم و کشور نيست.

کشکول عناوین مذهبي ، فرهنگي وی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ketabkhoob گلبن طبیعت سایت درسی pretty problems مرجع اطلاعات وب Trey ايناز چت|چت ايناز |چت|آيناز چت تور های ارمنستان کسب و کار اینترنتی